609 979 345     
Logo

Korepetytorzy
Agnieszka

Matematyka

Od tej głowy wszystko się zaczęło. Od 2011 roku Agnieszka pracuje z dziećmi i młodzieżą, a od 2018 roku jest korepetytorem u Młodego Alberta. W roku szkolnym 2022/ 2023 prowadzi zajęcia z uczniami szkół ponadpodstawowych z bieżącego materiału przerabianego w szkole oraz przygotowania do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Nie ma możliwości, żeby pozostawiła jakieś matematyczne zadanie bez odpowiedzi. Najbardziej wymagająca ze wszystkich korepetytorów, dzięki czemu na przestrzeni wszystkich lat każdy maturzysta zdał swój egzamin z matematyki. W wolniejszych chwilach przygotowuje kolejne materiały i zadania dla swoich uczniów, a w zupełnie wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem. W ostatnim czasie odkryła też nową miłość do pieczenia ciast i tortów artystycznych. Czasami się zastanawiamy czy Agnieszka w ogóle śpi.


Weronika

Matematyka

Weronika zaczęła swoją przygodę u Młodego Alberta w 2021 roku. W roku szkolnym 2022/2023 prowadzi zajęcia z uczniami szkół podstawowych oraz uczniami szkół ponadpodstawowych na poziomie podstawowym z matematyki. Przygotowuje także maturzystów na poziomie podstawowym i 8-klasistów do ich egzaminów. Jej zmysł planowania i organizacji pozwala uczniom na regularną i bezstresową naukę. Prywatnie jest studentką Uniwersytetu Gdańskiego. Uwielbia (oczywiście) matematykę, książki i muzykę. Każdą ważną chwilę uwiecznia na fotografiach, które są dla niej odskocznią od codziennych obowiązków. Ma ciepły i troskliwy charakter. W przyszłości pragnie zaadoptować psa ze schroniska. Obawiamy się, że może on sporo namieszać w tym zorganizowanym świecie.


Michał

Matematyka

Michał jest u Młodego Alberta korepetytorem od 2019 roku. Największy śmieszek z całego zespołu Alberta. Jednak niech Was nie zmyli jego bujna czupryna, bo pod nią wiele szalonych pomysłów. W roku szkolnym 2022/2023 Michał prowadzi zajęcia z matematyki dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowej na poziomie podstawowym. Przygotowuje również uczniów klas 8 do egzaminu z matematyki. Prywatnie umysł ściśle ścisły. Student Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Wolne chwile poświęca na doskonalenie umiejętności z zakresu programowania, robotyki i automatyki, ponieważ z tymi dziedzinami wiąże swoją przyszłość. Poza tym jest „prawie zawodowym graczem” – na zajęciach możesz zmierzyć się z Michałem w zadaniach matematycznych a po zajęciach możesz zmierzyć się z nim na przykład w wyścigach samochodowych. Super motywacja do osiągania lepszych wyników!


Martyna

Język Angielski

Swoją „adventure” u Młodego Alberta Martyna zaczęła już w 2019 roku. Od tego momentu udało jej się przemienić wiele umysłów, które wcześniej nie lubiły języka angielskiego w takie, które używają go swobodnie. W roku szkolnym 2022/2023 Martyna prowadzi zajęcia z uczniami szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych na poziomie podstawowym. Jednak na tym nie kończy się jej językowa pasja. Prywatnie jest studentką pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej z językiem angielskim. Jej drugą pasją jest fotografia. Uwielbia zamykać w kadrach chwile swojej rodziny, ale także modeli, którzy uwielbiają z nią pracować. Do swoich uczniów ma ogromną cierpliwość i spokój. Jej celem na nowy rok szkolny jest wprowadzenie nowych metod motywacji, żeby nauka stała się jeszcze bardziej przyjemna i efektywna.


Oliwia

Język polski

Oliwia u MŁODEGO ALBERTA jest korepetytorką z języka polskiego. W roku szkolnym 2022/2023 prowadzi zajęcia dla uczniów szkół podstawowych z zakresu podstawy programowej realizowanej w szkole oraz z przygotowania uczniów ostatnich klas do egzaminu 8-klasisty. Prywatnie uczennica ostatniego roku Liceum Katolickiego w Tczewie, w klasie o profilu humanistycznym. Uwielbia polską literaturę i rozmowę o niej. Dodatkowo ma niesamowity umysł do nauki języków obcych. Mówi biegle po angielsku i norwesku, przy czym drugiego języka nauczyła się samodzielnie. Uwielbia pracę z dziećmi, animacje i naukę przez zabawę. Kiedy dowiedziała się o możliwości połączenia obu swoich pasji u Młodego Alberta, w oku pojawił się błysk, a w głowie mnóstwo pomysłów na szerzenie wśród młodych osób miłości do języka polskiego.


Patrycja

Język polski

Od roku szkolnego 2022/23 Patrycja prowadzi zajęcia z języka polskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Realizuje podstawę programową obowiązującą na lekcjach w szkole oraz przygotowuje uczniów ostatnich klas do egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Uwielbia literaturę. Uwielbia rozmowę o niej. Uwielbia zarażać swoich uczniów miłością do tej pięknej sztuki. Prywatnie jest studentką prawa. Dokształca się również w zakresie terapii zajęciowej. Kiedy pytamy Patrycję co robi w wolnym czasie, pyta czym jest „wolny czas”. Gdybyśmy chcieli napisać czym Patrycja zajmuje się po pracy to prawdopodobnie nie wystarczyłoby na to miejsca w tej ramce. Najwięcej energii poświęca swojej firmie, w której zajmuje się animacjami dla dzieci. W ramach wolontariatu wspiera różne akcje oraz pracuje z osobami niepełnosprawnymi. Cieszy ją każdy uczeń, który pod jej okiem kształci się i osiąga kolejne cele. Takich właśnie ludzi nazywamy „dobrymi korepetytorami”.


Amelia

Matematyka

W roku szkolnym 2022/2023 swoją przygodę rozpoczęła Amelia, która prowadzi zajęcia z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej. Realizuje podstawę programową obowiązującą w szkole oraz przygotowuje uczniów ostatnich klas do egzaminu. Prywatnie uczennica ostatniej klasy Liceum Katolickiego, w którym rozszerza matematykę, język angielski i biologię. Właśnie z tym ostatnim przedmiotem Amelia planuje powiązać swoją przyszłość i rozpocząć w przyszłym roku studia na kierunku medycznym. Jednak już teraz zgłębia wszelkie ciekawostki i tajniki ludzkiego ciała. Poza tym interesuje się sportem i psychologią, które oczywiście też mają z ludzkim ciałem wiele wspólnego! Jednak nie martwcie się - jesteście na jej zajęciach całkowicie bezpieczni!


Gabriela

Matematyka

Gabriela zaczęła swoją przygodę u Młodego Alberta w 2022 roku jako korepetytorka matematyki. Prowadzi zajęcia z uczniami szkół ponadpodstawowych na poziomie podstawowym oraz przygotowuje ich do egzaminu maturalnego. W tym roku Uniwersytet Gdański pozyskał Gabrysię i przyciągną na wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, gdzie będzie kształciła się z zakresu matematyki ogólnej, co zawsze było jej marzeniem i w tym kierunku pragnęła się rozwijać. Umysł ścisły z elementami książek i filmów. W wolnym czasie, kiedy pogoda dopisuje uprawia wszelkiej maści sporty (rower, biegi, siatkówka i jazda konno), a kiedy nie dopisuje lubi czytać książki i oglądać filmy fantastyczno-naukowe i fantasy.


Sara

Chemia

Sara jest korepetytorem u Młodego Alberta od 2022 roku i jako pierwszy korepetytor zdecydowała się na prowadzenie zajęć z chemii. Jednak dla Sary to nie jest tylko przedmiot, który trzeba zaliczyć. Sara to osoba, która chemią żyje. Interesuje się wszelkimi ciekawostkami związanymi z tą dziedziną, chętnie podejmuje próby przeprowadzania doświadczeń i analizy zjawisk chemicznych. Prowadzi zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, w tym przygotowanie do egzaminów maturalnych na poziomie rozszerzonym. Poza naukowymi aspektami chemia jest obecna również w życiu codziennym Sary. Lubi podróże, piesze wędrówki, gdzie ma stały kontakt z przyrodą. Jednak kiedy pragnie zwolnić tempo i uciszyć wszystkie „chemiczne neurony”, maluje pejzaże i portrety.