609 979 345     
Logo

Zajęcia indywidualne


W tej części mamy ogromną przyjemność przedstawić korepetytorów, którzy w roku szkolnym 2023 / 2024 będą prowadzić zajęcia indywidualne. Należy wybrać przedmiot, z którego uczeń potrzebuje pomocy oraz poziom, na którym obecnie się uczy, a system filtrowania pokaże odpowiednich korepetytorów.

Chociaż plany zajęć korepetytorów są dostępne już pod koniec sierpnia to zapisy zawsze zaczynamy w dniu rozpoczęcia roku szkolnego, tym razem, wyjątkowo, w poniedziałek 4 września.

Pierwsze zajęcia indywidualne rozpoczną się w tym roku w poniedziałek 11 września.Agnieszka

Matematyka

Od tej głowy wszystko się zaczęło. Od 2011 roku Agnieszka pracuje z dziećmi i młodzieżą, a od 2018 roku jest korepetytorem u Młodego Alberta. W roku szkolnym 2023/ 2024 prowadzi zajęcia z uczniami szkół ponadpodstawowych z bieżącego materiału przerabianego w szkole oraz przygotowania do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Nie ma możliwości, żeby pozostawiła jakieś matematyczne zadanie bez odpowiedzi. Najbardziej wymagająca ze wszystkich korepetytorów, dzięki czemu na przestrzeni wszystkich lat każdy maturzysta zdał swój egzamin z matematyki. W wolniejszych chwilach przygotowuje kolejne materiały i zadania dla swoich uczniów, a w zupełnie wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem. W ostatnim czasie odkryła też nową miłość do pieczenia ciast i tortów artystycznych. Czasami się zastanawiamy czy Agnieszka w ogóle śpi.


Beata

Język polski

Beata rozpoczęła swoją przygodę u Młodego Alberta od września 2023 roku jako korepetytorka języka polskiego. Realizuje materiał objęty podstawą programową oraz przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty. Na zajęciach stosuje metody aktywizujące. Stara się stwarzać atmosferę sprzyjającą efektywnej nauce. Docenia trud i wysiłek włożony w pracę. Zwraca uwagę na indywidualne możliwości ucznia. Poza zajęciami u Młodego Alberta, Beata jest również polonistką w szkole podstawowej, pełni również funkcję egzaminatora egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. W wolnych chwilach dużo czyta. Uwielbia podróże i spacery. Ceni kontakt z przyrodą. Czy może istnieć jeszcze lepsze połączenie?


Eliza

Język angielski

Eliza jest korepetytorką u Młodego Alberta od roku szkolnego 2023 – 2024. Prowadzi zajęcia z uczniami szkół podstawowych z języka angielskiego. Pomaga w nauce zagadnień gramatycznych i słownictwa realizowanych w szkole oraz przygotowuje swoich uczniów do egzaminów ósmoklasisty. Obecnie studentka na uczelni wyższej na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne. Jej uczniowie powinni brać z niej przykład jak należy wytrwale dążyć do wszystkich swoich celów, pomimo najróżniejszych przeciwności. Eliza najbardziej ze wszystkich rzeczy tego świata ceni sobie spokój i wewnętrzną równowagę. Uwielbia obcować z naturą, opiekować się zwierzętami i chodzić na długie spacery, zwłaszcza w chłodne jesienne wieczory.


Gabriela

Matematyka

Gabriela zaczęła swoją przygodę u Młodego Alberta w 2022 roku jako korepetytorka matematyki. Prowadzi zajęcia z uczniami szkół ponadpodstawowych na poziomie podstawowym oraz przygotowuje ich do egzaminu maturalnego. W tym roku Uniwersytet Gdański pozyskał Gabrysię i przyciągną na wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, gdzie będzie kształciła się z zakresu matematyki ogólnej, co zawsze było jej marzeniem i w tym kierunku pragnęła się rozwijać. Umysł ścisły z elementami książek i filmów. W wolnym czasie, kiedy pogoda dopisuje uprawia wszelkiej maści sporty (rower, biegi, siatkówka i jazda konno), a kiedy nie dopisuje lubi czytać książki i oglądać filmy fantastyczno-naukowe i fantasy.


Jonatan

Matematyka

Jonatan sam wcześniej był uczniem Młodego Alberta, ale od roku szkolnego 2023 – 2024 prowadzi zajęcia z matematyki z uczniami szkół podstawowych z bieżącego materiału oraz prowadzi zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, klasy o profilu matematycznym. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Zarządzania. Mimo, że jest bardzo wymagający wobec swoich uczniów to jednak wyrozumiały we wszelkich problemach, które uczniowie napotykają. W związku z tym, że jeszcze niedawno sam zmagał się z przygotowaniami do matury jest w stanie zrozumieć z czym zmagają się jego uczniowie. Prywatnie jego największą pasją jest koszykówka. Wolny czas spędza na boisku lub przez ekranem, oglądając mecze głównie ligi NBA.


Julia

Matematyka

Julia to korepetytorka matematyki u Młodego Alberta. Po wielu swoich przygodach z tą dziedzina nauki postanowiła podzielić się wiedzą i sposobami na naukę z młodszymi uczniami. Od roku szkolnego 2023 – 2024 prowadzi zajęcia z uczniami szkół podstawowych oraz przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. W stosunku do uczniów wymagająca, ale cierpliwa. Jej ulubione pytanie: „A dlaczego tak?”. Obecnie jest uczennicą klasy maturalnej o profilu lingwistycznym, ale przyszłość wiąże z zarządzaniem w kulturze i mediami, najchętniej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Uwielbia być blisko natury, uwielbia psy i koty, a w przyszłości marzy jej się małe mieszkanie po brzegi wypełnione roślinami, zarówno tymi popularnymi jak i wyjątkowymi okazami.


Katarzyna

Matematyka

Kasia jest korepetytorką matematyki u Młodego Alberta od roku szkolnego 2023/2024. Prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą, pomagając im w bieżącej nauce matematyki oraz przygotowuje uczniów do egzaminów z tego przedmiotu. Prywatnie absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie na kierunku humanistycznym, ponieważ swoje zamiłowanie do królowej nauk odkryła dopiero na ostatniej prostej przed maturą. Obecnie studentka kierunku ekonomicznego na uczelni wyższej w Gdańsku. Jest bardzo pracowitą i sumienną osobą, jednak tylko swoich uczniów obdarza wielkimi pokładami zrozumienia i cierpliwości. Uwielbia wszelkiego rodzaju sporty, zwłaszcza zimowe, które najczęściej łączy z krajowymi i zagranicznymi podróżami.


Kornelia

Matematyka

Kornelia – najmłodsza korepetytorka u Młodego Alberta, chociaż swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęła już w zeszłym roku. Prowadzi zajęcia z uczniami szkół podstawowych, przygotowując również do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Doskonale dogaduje się z naszymi najmłodszymi uczniami, którym przekazuje w zabawny i przystępny sposób swoją wiedzę. Aktualnie uczennica Liceum Katolickiego w Tczewie na profilu biologiczno-chemicznym. Gdyby tylko mogła zmieniłaby świat na lepszy. Choć wydaje się to niemożliwe to stara się każdą wolną chwilę poświęć na wszelkiego rodzaju akcje wolontariatu. Wyjątkowo muzykalna. Już jako dziecko weszła w świat muzyki poprzez wiolonczelę, teraz wieczorami gra na pianinie.


Kornelia

Język polski

Kornelia od roku szkolnego 2023 – 2024 jest korepetytorką u Młodego Alberta. Prowadzi zajęcia z uczniami szkół podstawowych oraz przygotowuje się egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Dzięki swojemu zamiłowaniu do literatury potrafi wprowadzić w problematykę i nastrój omawianych lektur (nawet jeśli uczniowi zdarzyło się lektury nie przeczytać). Obecnie jest uczęszcza do I Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie, w którym język polski jest jednym z przedmiotów, które realizuje na poziomie rozszerzonym. Swoją przyszłość pragnie połączyć z architekturą i wystrojem wnętrz. Jest najbardziej pogodną korepetytorką w całym zespole, nawet duże porażki potrafi przeobrazić w lekcję na przyszłość. Może być to spowodowane jej miłością do Włoch i włoskiej kuchni, w których zakochana jest od dzieciństwa.


Michał

Angielski

Michał od roku szkolnego 2023 – 2024 jest u Młodego Alberta korepetytorem języka angielskiego. Michał skończył już pierwszy etap edukacji na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, otrzymując tytuł licencjata na kierunku filologii angielskiej. Prowadzi zajęcia z uczniami na wszystkich etapach edukacji. Ze względu na swoje luźne podejście do życia potrafi złapać nić porozumienia z uczniami w każdym wieku. Najważniejsze jest dla niego czucie języka obcego, a nie tylko wkuwanie schematów i formułek. Prywatnie zupełnie stereotypowy chłopak, który interesuje się piłką nożną, muzyką i samochodami. Jednak największym zamiłowaniem, poza językiem angielskim, obdarza gry komputerowe, dzięki którym brał już udział w wielu turniejach. Właśnie dzięki turniejom jako nastolatek zarobił swoje pierwsze kieszonkowe.


Michał

Matematyka

Michał jest u Młodego Alberta korepetytorem od 2019 roku. Największy śmieszek z całego zespołu Alberta. Jednak niech Was nie zmyli jego bujna czupryna, bo pod nią wiele szalonych pomysłów. W roku szkolnym 2023/2024 Michał prowadzi zajęcia z matematyki dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowej na poziomie podstawowym. Przygotowuje również uczniów klas 8 do egzaminu z matematyki. Prywatnie umysł ściśle ścisły. Student Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Wolne chwile poświęca na doskonalenie umiejętności z zakresu programowania, robotyki i automatyki, ponieważ z tymi dziedzinami wiąże swoją przyszłość. Poza tym jest „prawie zawodowym graczem” – na zajęciach możesz zmierzyć się z Michałem w zadaniach matematycznych a po zajęciach możesz zmierzyć się z nim na przykład w wyścigach samochodowych. Super motywacja do osiągania lepszych wyników!


Oliwia

Język angielski

Oliwia u MŁODEGO ALBERTA jest korepetytorką z języka angielskiego. W roku szkolnym 2023/2024 prowadzi zajęcia dla uczniów szkół ponadpodstawowych na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz przygotowuje uczniów ostatnich klas do egzaminu maturalnego. Prywatnie studentka prawa na uczelni wyższej w Gdańsku. Uwielbia polską literaturę i rozmowę o niej. Dodatkowo ma niesamowity umysł do nauki języków obcych. Mówi biegle po angielsku i norwesku, przy czym drugiego języka nauczyła się samodzielnie. Uwielbia pracę z dziećmi, animacje i naukę przez zabawę. Kiedy dowiedziała się o możliwości połączenia obu swoich pasji u Młodego Alberta, w oku pojawił się błysk, a w głowie mnóstwo pomysłów na szerzenie wśród młodych osób miłości do języka angielskiego.


Patrycja

Język polski

Od roku szkolnego 2023/24 Patrycja prowadzi zajęcia z języka polskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Realizuje podstawę programową obowiązującą na lekcjach w szkole oraz przygotowuje uczniów ostatnich klas do egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Uwielbia literaturę. Uwielbia rozmowę o niej. Uwielbia zarażać swoich uczniów miłością do tej pięknej sztuki. Prywatnie jest studentką prawa. Dokształca się również w zakresie terapii zajęciowej. Kiedy pytamy Patrycję co robi w wolnym czasie, pyta czym jest „wolny czas”. Gdybyśmy chcieli napisać czym Patrycja zajmuje się po pracy to prawdopodobnie nie wystarczyłoby na to miejsca w tej ramce. Najwięcej energii poświęca swojej firmie, w której zajmuje się animacjami dla dzieci. W ramach wolontariatu wspiera różne akcje oraz pracuje z osobami niepełnosprawnymi. Cieszy ją każdy uczeń, który pod jej okiem kształci się i osiąga kolejne cele. Takich właśnie ludzi nazywamy „dobrymi korepetytorami”.


Wiktoria

Matematyka

Wiktoria swoją przygodę u Młodego Alberta rozpoczęła we wrześniu 2023 roku. Jest korepetytorką matematyki. Prowadzi zajęcia z uczniami szkół podstawowych, realizując materiał objęty obowiązkową podstawą programową oraz przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Obecnie jest studentką Politechniki Gdańskiej na kierunku Inżynieria Środowiska. Dlaczego akurat ten kierunek? Bo właśnie ochrona środowiska jest najbliższa jej sercu. Ale nie chodzi tylko o ocieplenie klimatu i topnienie lodowców. Najważniejsza jest natura, która jest blisko, dlatego ma już pod swoją opieką dwa koty uratowane z ulicy. W wolnych chwilach interesuje się modą, a czasami nawet sama złapie za maszynę do szycia.