609 979 345     
Logo

Kursy przygotowujące do egzaminów


W tej części prezentujemy całą ofertę Młodego Alberta kursów przygotowujących do najważniejszych egzaminów, które czekają absolwentów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Przygotowywaniem uczniów do egzaminów nasi korepetytorzy zajmują się od początku istnienia naszej firmy, jednak dopiero w tym roku jesteśmy w stanie zaprezentować tak szeroki wachlarz kursów.

Każdy kurs to 30 spotkań z korepetytorem, którego nauczanie danego przedmiotu jest po prostu pasją. Tych 3o spotkań podzielonych jest na dwie części. Pierwsza część, czyli 20 spotkań, to powtórka materiału, krok po kroku, temat za tematem rozszerzane są kolejne zagadnienia. Ostatnich 10 spotkań to rozwiązywanie arkuszy maturalnych, które powstały w oparciu o najnowsze wytyczne Centralnej Komisji Edukacyjnej.

Prowadzimy zajęcia w trybie stacjonarnym i zdalnym. Zajęcia stacjonarne odbywają się w sali przystosowanej do prowadzenia zajęć grupowych na ul. Al. Zwycięstwa 13 (więcej informacji dotyczących dojazdu znajdą Państwo w zakładce KONTAKT. Zajęcia zdalne odbywają się za pośrednictwem programu DISCORD na serwerze Młodego Alberta, do którego dostęp otrzymują wyłączni nasi uczniowie. Każda grupa, bez względu na tryb prowadzenia zajęć, liczy maksymalnie 10 osób. Rodzice wraz z uczniami sami decydują który tryb nauki będzie najlepszy.

Każde spotkanie to 90 minut solidnej nauki, powtórki materiału i rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych. Korepetytorzy są dostępni dla uczniów 15 minut przed zajęciami oraz 15 minut po zajęciach, w razie gdyby uczeń potrzebował indywidualnej konsultacji.

Czas wybrać egzamin, do którego mamy się przygotować.